Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Reklamacje

Jeżeli uważają Państwo, że otrzymali towar posiadający fabryczne wady prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego a następnie wysłania na sklep@cudne-m.pl. Osoby zajmujące się reklamacją niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia podejmą kroki w celu jej realizacji. Reklamacje rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura obsługi.

Formularz reklamacyjny

Zwroty

Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy zawartej w naszym regulaminie w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, czyli sprowadzana na indywidualne zamówenie klienta.

Zwrotu towaru nie może dokonać osoba zamawiająca produkt wykonywany na jego specjalne zamówienie, uwzględniający indywidualne preferencje klienta. Uwaga ta dotyczy produktów, które tworzone są z szerokiej gamy dostępnych opcji, dotyczących m.in wyboru materiałów, kolorystyki oraz zmiany wymiaru.

0

Twój koszyk

X