Mindanao- Rewelacyjna kolekcja płytek marki Absolut Keramika

Przedstawiamy Wam dzisiaj fantastyczną i bardzo obiecującą propozycję marki Absolut Keramika.  Według nas ma szansę, by stać się bestsellerem w 2019 roku. Ciekawi nas, co Wy o niej sądzicie?

W skład kolekcji, którą właśnie poznajecie wchodzą płytki bazowe oraz dekoracje. Wszystkie mają format 60×60, produkowane są na twardym, gresowym podkładzie. Importujemy je oczywiście bezpośrednio z Hiszpanii.

 

https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/plytki-scienne-i-podlogowe/plytki-gresowe/kolekcja-mindanao/

 

Nie posiadająca zdobień baza nazywa się Mindanao 60×60 i przypomina jasny, matowy kamień naturalny. Na żywo prezentuje się bardzo autentycznie, użyte tekstury są różnorodne co pozytywnie wpływa na estetykę wykonanej posadzki. Wiele lat temu Hiszpanie produkowali mnóstwo modeli utrzymanych właśnie w takim mocnym, wyrazistym, kamiennym stylu. Dzisiaj ówczesne formaty oraz jakość nadruku są już bardzo przestarzałe (wówczas stosowano sitodruk), ale nawet teraz wykafelkowane nimi podłogi nadal są niesłychanie praktyczne i wciąż  bardzo przyjemne dla oka. Dlatego jesteśmy niemal pewni, że za 10-20 lat również  Mindanao okażą się być dalej interesujące.

https://cudne-m.pl/produkt/absolut-keramika-plytki-mindanao-60×60-cm-144-m²/

Oczywiście najbardziej charakterystycznym elementem naszej kolekcji są dekoracje. Do ich zaprojektowania użyto tylko jednego ale mocno rozbudowanego ornamentu. Wzór jest czarny, nieco poprzecierany co sprawia, że wygląda na bardzo stary. Tłem dekorów jest oczywiście wspomniana wcześniej baza, więc wszystkie elementy kolekcji doskonale się ze sobą łączą.

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, niektóre z płytek dekoracyjnych mają nadrukowany wzór jedynie na części swojej powierzchni. Dekory występują w trzech wariantach, które w ciekawy sposób można ze sobą zestawiać. Mindanao Decor pokryta jest w całości ornamentem, na Mindanao Term 01 brak jest wzoru na jednym z narożników płytki a na modelu Term 02 tylko jeden narożnik go posiada. Wykorzystując w projekcie wszystkie lub tylko niektóre wymienione elementy możecie stworzyć ciekawe kompozycje.

https://cudne-m.pl/produkt/absolut-keramika-plytki-mindanao-term-02-60×60-cm-144-m²/

https://cudne-m.pl/produkt/absolut-keramika-plytki-mindanao-term-01-60×60-cm-144-m²/

https://cudne-m.pl/produkt/absolut-keramika-plytki-mindanao-decor-60×60-cm-144-m²/

 

Uzupełnieniem kolekcji są mozaiki, które chyba nigdy nie wyjdą z mody. Są oczywiście okresy w których zainteresowanie tymi drobnymi kosteczkami rośnie oraz takie gdy popyt na nie nieco maleje, ale nigdy nie jest tak, że całkowicie o nich zapominamy. Najczęściej wykorzystujemy je w łazienkach, gdzie nawet niewielka ich ilość wystarczy aby wnętrze stało się o niebo ciekawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *