Absolut Keramika- Płytki Java Decor 80×80 cm- 1,28 m²-imitacja kamienia naturalnego

Płytki kamieniopodobne

 • Kolekcja Honshu Multiformato

  Kolekcja Honshu Multiformato (6)

  Honshu Multiformato to kolekcja płytek ceramicznych imitujących kamień naturalny. W jej skład wchodzą dwa warianty kolorystyczne kafli bazowych- silver i dark grey, oraz dwa dostępne rozmiary- 60x60cm oraz 29,8x60cm. Atutem płytek Honshu Multiformato jest ich naturalny wygląd uzyskany dzięki licznym przetarciom i przebarwieniom. Producent- Absolut Keramika zaprezentowaną serię postanowił urozmaicić niezwykle elegancką dekoracją posiadającą aż 9 rozmaitych wzorów, które pakowane są w kartony losowo. Satynowa powierzchnia płytek nie sprawi żadnych trudności podczas ich mycia, natomiast mrozoodporna struktura umożliwi wykorzystanie ich także na zewnątrz.
 • Kolekcja Java

  Kolekcja Java (3)

  Płytki z kolekcji Java to kolejna doskonała imitacja kamienia naturalnego autorstwa producenta Absolut Keramika. Na powierzchni każdej płytki zaobserwować można przebarwienia, poprzecierania oraz zabrudzenia. Takie efekty specjalne sprawiają, że po położeniu płytek podłoga prezentuje się niezwykle naturalnie. Bazowe kafle Java uzupełnione zostały o bardzo atrakcyjną dekorację, która dysponuje aż 8 rozmaitymi deseniami pakowanymi przez fabrykę losowo. Cała seria wyprodukowana została przez Absolut Keramika w formacie 80x80cm. Jej atutem jest także mrozoodporna struktura, która umożliwia wyłożenie nimi także balkonów oraz tarasów.
 • Kolekcja Megane

  Kolekcja Megane (6)

  Kolejna, wspaniała i niezwykle efektowna kolekcja hiszpańskiej fabryki Realonda o elegancko brzmiącej nazwie Megane. Są to płytki ceramiczne do kuchni wyprodukowane w jakże modnym w dzisiejszych czasach formacie 3D. Te niesamowite kuchenne kafle stworzone zostały na wzór kamienia naturalnego. Choć zakwalifikowane zostały do kategorii kafelków kuchennych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także na elewacji budynków. Dla tych osób, którym brakuje w owej kolekcji elementu zdobniczego, Realonda stworzyła także płytkę o nazwie Megane Gris Deco, na której powierzchni występuje doskonały akcent dekoracyjny.
 • Kolekcja Natural Slate 

  Kolekcja Natural Slate  (12)

  Złupkowacenie jest charakterystyczne dla pewnej grupy skał, które w mowie codziennej nazywamy po prostu łupkami. Są one niezwykle pięknym i bardzo pożądanym materiałem jednocześnie budowlanym jak i dekoracyjnym. Zachwyceni ich urodą projektanci z Unicom Starker stworzyli niesamowitą kolekcję kamiennych płytek, którą z oczywistych względów nazwali Natural Slate. W naturze, łupki występują w rozmaitej kolorystyce w zależności od ich składu oraz pochodzenia. W kolekcji proponowanej przez Unicom Starker, znalazły się trzy mocno różniące się od siebie kolory, których bardzo ważnym zadaniem jest imitacja kamienia naturalnego: Natural Slate Winter, Autumn oraz Multicolor.
 • Kolekcja Tales

  Kolekcja Tales (3)

  Tales to ciekawa imitacja kamienia naturalnego wyprodukowana przez hiszpańskiego producenta Geotiles. Płytki posiadają wymiar 45x45cm, lecz po ułożeniu na większej powierzchni wyglądają jak małe, nieregularne kamienie położone jeden obok drugiego. Fabryka proponuje nam trzy warianty kolorystyczne. Tales wykonane zostały przez Geotiles na bazie czerwonej gliny. Niech nie zmylą Was fotografie zaproponowane przez producenta. Płytki charakteryzuje duża nasiąkliwość wody i w naszym klimacie niestety nie poradzą sobie z występującymi mrozami.
0

Twój koszyk

X