Provenza- Płytka Drewnopodobna W-Age Heartwood Lucidato 60×60-1,08 m²

Płytki drewnopodobne

 • Kolekcja Barrique

  Kolekcja Barrique (2)

  Jeżeli planujemy uwić gniazdko na wzór ciepłej, przyjaznej chatki to kafelki Barrique Troncais 15×90, dzięki równemiernemu usłojeniu i ciepłej barwie doskonale się sprawdzą. Włoski producent za cel obrał sobie stworzenie kafli wpisujących się w domowe pielesze. A nic tak dobrze nie przywołuje podobnych wspomnień jak ciepłe drewno, które kafelki producenta Bell’Italia oddają doskonale.
 • Kolekcja Legno

  Kolekcja Legno (1)

  Wydaje się, że wszystkie pozycje w katalogu Realonda muszą całkowicie różnić się od propozycji pozostałych marek. Nawet tak popularne i wszechobecne jak kafle drewnopodobne, w wykonaniu tego akurat producenta muszą być jak się okazuje zupełnie inne. Nie dość że posiadają rzadko spotykany, gwiaździsty kształt to ich drewnopodobny wzór tworzą małe, okrągłe plastry przeciętego w poprzek a nie jak w 99 procentach modeli wzdłuż pnia. Trzeba jednak przyznać że kolekcja ta prezentuje się całkiem interesująco, jej oryginalny wygląd przykuwa uwagę. Podobnie jak większość płytek w kształcie drewna, Legno jest mrozoodporne i z powodzeniem może być układane na tarasach i balkonach.
 • Kolekcja Stones

  Kolekcja Stones (1)

 • Kolekcja W-Age

  Kolekcja W-Age (3)

  W-Age od Provenzy to marzenie wielu osób szukających czegoś wyjątkowego, czegoś co potrafi wywoływać silne emocje, a jednocześnie przynosić spokój i odprężenie. Nowatorskie podejście do naśladowania struktury prawdziwego drewna wprowadziło do tej chwilami spowszedniałej stylistyki powiew świeżości. Provenza wielokrotnie odchodziła od konwencjonalnych rozwiązań. W przypadku drewnopodobnych płytek W-age skończyło się to absolutnym sukcesem.
 • Kolekcja Blendwood

  Kolekcja Blendwood (10)

 • Kolekcja North Wind

  Kolekcja North Wind (5)

  North Wind to kolekcja długich kafli drewnopodobnych oferowanych przez Włoską fabrykę ceramiki Cotto Tuscania. Charakteryzują się one matowym wykończeniem i możliwością układania tak na ścianach, co na podłogach. Dostępne są dwa rozmiary kafli oraz kilka odcieni typowych dla prawdziwego drewna. Włoski gres panelowy należy do najtrwalszych na rynku.
0

Twój koszyk

X