Energie Ker- Gresowa płytka drewnopodobna Sisu Afgano 20×121 cm- 0,97 m²

Płytki drewnopodobne

 • Kolekcja Barrique

  Kolekcja Barrique (1)

  Jeżeli planujemy uwić gniazdko na wzór ciepłej, przyjaznej chatki to kafelki Barrique Troncais 15×90, dzięki równemiernemu usłojeniu i ciepłej barwie doskonale się sprawdzą. Włoski producent za cel obrał sobie stworzenie kafli wpisujących się w domowe pielesze. A nic tak dobrze nie przywołuje podobnych wspomnień jak ciepłe drewno, które kafelki producenta Bell’Italia oddają doskonale.
 • Kolekcja Padouk

  Kolekcja Padouk (6)

  Bardzo naturalnie wyglądające, drewnopodobne gresy włoskiego producenta Energie Ker. Seria o nazwie Padouk, charakteryzuje się wyrazistością usłojenia oraz doskonale odwzorowanymi sękami. Producent wytwarza te kafle w formatach 20x121 oraz 30x121 cm. Istnieje możliwość łączenia ze sobą obydwu rozmiarów na wspólnej powierzchni, tak jak widać to na załączonych wizualizacjach. W skład kolekcji wchodzą trzy ciekawe kolory: White, Beige oraz Nut. Płytki z serii Padouk przeznaczone są do stosowania praktycznie we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, restauracjach a także na zewnątrz budynków.
 • Kolekcja Sheeshman

  Kolekcja Sheeshman (5)

  Chcąc mieć w swoim domu parkiet imitujący drewno, dobrze jest zdecydować się na najbardziej trwały materiał, jakim są gresowe płytki podłogowe. Klienci coraz częściej rezygnują z prawdziwego drewna czy paneli na podłogach na rzecz twardych kafli drewnopodobnych. Kolekcja Sheesham włoskiego producenta Energie Ker to doskonałe gatunkowo długie kafelki w kilku naturalnych kolorach i dwóch rozmiarach: 20 x 121 i 15 x 121 cm. Łagodna, stonowana tekstura naturalnego drewna będzie się świetnie prezentować w każdym wnętrzu. Kolekcja charakteryzuje się matowym, łatwym w utrzymaniu w czystości wykończeniem.
 • Kolekcja Stones

  Kolekcja Stones (1)

 • Kolekcja Urban Forest

  Kolekcja Urban Forest (4)

 • Kolekcja Blendwood

  Kolekcja Blendwood (10)

 • Kolekcja North Wind

  Kolekcja North Wind (5)

  Włoska fabryka ceramiki Cotto Tuscania oferuje Ci długie kafle drewnopodobne North Wind, charakteryzujące się matowym wykończeniem i pozwalające się układać tak na ścianach, co na podłogach. Dostępne są dwa rozmiary kafli oraz kilka odcieni typowych dla prawdziwego drewna. Włoski gres panelowy należy do najtrwalszych na rynku.
0

Twój koszyk

X