Blog

Przerwa świąteczno-noworoczna w dostawie płytek

Szanowni klienci!   W związku ze zbliżającą się w fabrykach naszych dostawców płytek przerwą świąteczno-noworoczną informujemy, że ostatni załadunek w Hiszpanii zaplanowany jest na 17-18 grudzień.   Zamówienia przyjmujemy do 11 grudnia.   Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca na ciężarówkach nie jest wykluczone, że nie wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w ostatnim tegorocznym terminie. Kolejny załadunek w Hiszpanii planujemy 10/11.01.2019, .

Przerwa świąteczno-noworoczna w dostawie lamp

Szanowni Klienci! W związku z planowaną przerwą świąteczno -noworoczną u naszych producentów lamp uprzejmie informujemy, że wszystkie zamówienia na produkty prefabrykowane będą realizowane do 14.12.2018. Wszystkie produkty nieprefabrykowane- czyli na indywidualne zamówienie klienta będą realizowane w Nowym Roku.

Dostawy w okresie przedświątecznym

Przewoźnicy Państwa dostaw informują, że  obecnie mogą występować utrudnienia w doręczeniu przesyłek. Odbiory od nadawców realizowane są terminowo, natomiast ze względu na dużą ilość przesyłek mogą one zostać wydane z magazynu przewoźnika  z opóźnieniem. Za opóźnienia w dostawie niezależne niestety od nas bardzo przepraszamy i prosimy o zrozumienie.
0

Twój koszyk

X