Blog

Dostawa tapet

Ze względu na przerwę Świąteczno-Noworoczną u naszego dostawcy tapet (23.12.2017 – 02.01.2018) czas oczekiwania na towar sprowadzany pod zamówienie może się nieznacznie wydłużyć. W celu uzyskania informacji na temat konkretnych zamówień prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta- sklep@cudne-m.pl

Dostawa płytek ściennych i podłogowych

Informujemy, że ze względu na przerwę Świąteczno-Noworoczną u naszego dostawcy (18.12.2017 – 12.01.2018) czas oczekiwania na towar sprowadzany pod zamówienie może się nieznacznie wydłużyć. W celu uzyskania informacji na temat konkretnych zamówień prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta- sklep@cudne-m.pl

Ostatnia chwila na zamówienie!!!

To już ostatnia chwila na złożenie zamówienia na fantastyczne narzuty i rewelacyjne pościele- jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to do jutra macie na to czas :-). http://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/ Niepowtarzalny urok i przyjemna faktura materiału to gwarancja zadowolenia każdej obdarowanej osoby- postaw na nowoczesny design! Gwarancja dostawy przed świętami, jeśli zamówienie zostanie złożone do 13.12.2017r.

Termin realizacji zamówień w okresie przedświątecznym

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającą się grudniową przerwą świąteczną u naszych dostawców informujemy, iż wszystkie zamówienia złożone do 15 grudnia (tekstylia do 13 grudnia) będą w miarę dostępności realizowane jeszcze w okresie przedświątecznym, natomiast zamówienia złożone od 16 grudnia będą realizowane już w Nowym Roku.

Już niedługo święta!

Już niedługo święta! Potrzebujesz pomysłu na prezent? Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą tekstyliów. Cudowne pościele i narzuty na pewno ucieszą każdego obdarowanego :-). Zamówienia zbieramy do 13 grudnia!  
0

Twój koszyk

X