Blog

Wielkanocny wystrój ♥

Do świąt pozostało już niedużo czasu, więc planujemy wystrój mieszkania! Wielkanoc jest czasem radości, odrodzenia i rozkwitu. Stawiamy w tym roku na subtelne i eleganckie dekoracje, które idealnie dopasują się do wiosennego wnętrza ♥ Polecamy: https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/firany/ https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/obrusy-i-biezniki/ https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/narzuty/ https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/zaslony/ https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia/poduszki-ozdobne/   I wiele innych produktów nadających świąteczny charakter Waszym wnętrzom !  

Mindanao- Rewelacyjna kolekcja płytek marki Absolut Keramika

Przedstawiamy Wam dzisiaj fantastyczną i bardzo obiecującą propozycję marki Absolut Keramika.  Według nas ma szansę, by stać się bestsellerem w 2019 roku. Ciekawi nas, co Wy o niej sądzicie? W skład kolekcji, którą właśnie poznajecie wchodzą płytki bazowe oraz dekoracje. Wszystkie mają format 60×60, produkowane są na twardym, gresowym podkładzie. Importujemy je oczywiście bezpośrednio z Hiszpanii.   https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/plytki-scienne-i-podlogowe/plytki-gresowe/kolekcja-mindanao/   .

Zapraszamy wiosnę do domu ?❤?

Nie możemy się już doczekać  nadejścia wiosny, a tu zimy  jeszcze trochę zostało. Nie martwi nas to jednak bo znamy sposoby, by piękną wiosnę zaprosić do naszych domów. Jaki mamy sposób na wiosenną dekorację? Zapraszamy do działu tekstylia 🙂   https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/tekstylia

Przerwa świąteczno-noworoczna w dostawie płytek

Szanowni klienci!   W związku ze zbliżającą się w fabrykach naszych dostawców płytek przerwą świąteczno-noworoczną informujemy, że ostatni załadunek w Hiszpanii zaplanowany jest na 17-18 grudzień.   Zamówienia przyjmujemy do 11 grudnia.   Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca na ciężarówkach nie jest wykluczone, że nie wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w ostatnim tegorocznym terminie. Kolejny załadunek w Hiszpanii planujemy 10/11.01.2019, .
0

Twój koszyk

X