Płytki drewnopodobne W-Age – stylowe drewno do każdego wnętrza

Natura jest wspaniałą inspiracją w aranżacji wnętrz. Kolekcje płytek ceramicznych imitujących drewno nie wychodzą z mody i cieszą się popularnością, ponieważ nadają otoczeniu nastrojowego i ciepłego wyglądu, doskonale komponując się z nowoczesnymi aranżacjami.

W-Age od Provenzy to marzenie wielu osób szukających czegoś wyjątkowego, czegoś co potrafi wywoływać silne emocje, a jednocześnie przynosić spokój i odprężenie. Nowatorskie podejście do naśladowania struktury prawdziwego drewna wprowadziło do tej chwilami spowszedniałej stylistyki powiew świeżości. W -Age ma wzór charakterystyczny dla pnia ciętego w poprzek słoi, więc różni się od większości płytek drewnopodobnych posiadających tradycyjną strukturę deski ciętej wzdłuż pnia drzewa. Dzięki niezwykłej wytrzymałości na warunki zewnętrzne, ceramika ta sprawdza się w łazienkach, przestrzeniach mieszkalnych, na tarasach a także w kuchniach, czyli wszędzie tam, gdzie klasyczne drewno mogłoby mieć styczność z wodą i wilgocią.

Podążanie za panującymi trendami, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii produkcji płytek ceramicznych sprawiły, że model W-Age zaliczany jest do najbardziej ekskluzywnych w Europie. W ofercie znajduje się bogata gama kolorystyczna przeznaczona dla wszystkich gustów i typów wnętrz.

 

Kolekcję płytek W-Age można obejrzeć tutaj:

https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/plytki-scienne-i-podlogowe/plytki-drewnopodobne/kolekcja-w-age/

Całą dostępna ofertę płytek drewnopodobnych można obejrzeć tutaj:

https://cudne-m.pl/kategoria-produktu/plytki-scienne-i-podlogowe/plytki-drewnopodobne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *